Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Školský klub detí

Adresa:
Školský klub detí Srdiečko pri Základnej škole
Mokrance, č. 209 
045 01 Mokrance

Vedúca školského klubu detí:  Vanessa Vešeléniová

Ukončené vzdelanie:  Súkromná stredná odborná škola Košice,

                                      študijný odbor: učiteľstvo pre materské školy a

                                                               vychovávateľstvo

Kontakt:  055 /4602416

webová stránka:  zsmokrance.edupage.org
 

Poplatky:

Obec Mokrance v zmysle  VZN č. 4/2019 o určení výšky mesačného príspevku na čiastočnú úhradu nákladov na činnosť školského klubu detí, ktorého zriaďovateľom je obec Mokrance určuje výšku príspevku na čiastočnú úhradu nákladov na činnosť školského klubu detí nasledovne pre:

- zákonného zástupcu žiaka   6,- € / na žiaka / mesačne

Výchovno-vzdelávacia činnosť v školskom klube sa uskutočňuje v popoludňajších hodinách počas pracovných dní. Pri uskutočňovaní výchovno-vzdelávacej činnosti v klube sa dodržiava pravidelné striedanie oddychovej a záujmovej aktivity dieťaťa s aktivitou súvisiacou s prípravou na vyučovanie. Výchovno-vzdelávacia činnosť klubu sa uskutočňuje ako pravidelná aktivita podľa výchovného programu klubu,  záujmová aktivita formou záujmových útvarov, príležitostná a sezónna aktivita formou podujatí, súťaží a exkurzií, spontánna aktivita podľa záujmu detí, aktivita zameraná na vypracovanie, predkladanie a uskutočňovanie projektov, na ktorých sa zúčastňujú aj deti, ktoré nenavštevujú klub. Klub je v prevádzke počas celého školského roka počas pracovných dní v týždni.


 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka